| Lichtbron | Wit / Amber / Blauw / Geel |
|---|---|
| Maat | 3.7 inches |
| Driver -methode | 1/4 Werkcyclus, 1/3 Bias |
| Weergavemodus | Negatief / VA facultatief |
| Hoeken bekijken | Alle |
| Kijkhoek | 12 uur. |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | 0 tot 50 Graden van Celsius |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Driver IC | HT1621 |
| Achterlichtkleur | Wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50℃ |
| aangepast | aangepast |
| Schermgrootte | aangepast |
| Aansluiting | Pin, 34 nummers |
| Weergavemodus | VA negatief |
|---|---|
| Hoekrichting bekijken | 6o'Clock |
| Werkspanning | 4.8V |
| Polarisatiemodus | Transflectief transflive (aangepast) |
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Display -technologie | LCD |
|---|---|
| Type | VA-weergave |
| PINN -nummer | 49 PENNEN |
| Hoekrichting bekijken | 6 uur |
| Drijfvoorwaarde | 5.0 V |
| PINN -nummer | 19Pins |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Type weergave | VA LCD |
| Vooroordeel | 1/3 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Bekijk richting | 6 uur |
| Rijmethode | Wat is de rol van Jehovah? |
| Achtergrond | Zwarte kleur witte led |
| naam | 128X64 RADERTJElcd Module |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Grey), Positief |
| Afbeeldingsgrootte | 128X64 |
| Spanning | 3.3V |
| Bestuurder IC | UC1701X |
| Display Type | Graphic LCD |
|---|---|
| Display Color | Monochrome |
| Working Voltage | 5.0V |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Color Mode | yellow green film - positive display |
| Interface | 8-bit parallel |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| oplossing | 128x64 |
| Opslagtemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Bedrijfstemperatuur | -10~+60℃ |