| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| Maat | 4,3 inch |
| Oplossing | 480 x 272 pixels |
| Achtergrondverlichting | 10 witte led |
| LCD -type | Tft |
| Drive -methode | 1/64 plicht, 1/7 bias |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aansluiting | 10-polig stopcontacttype |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| PINN -nummer | 14 PENNEN |
| Display -technologie | LCD |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| modulegrootte | 42,0(B)* 47,6(H)* 2,1(T) mm |
| naam | 7 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Het bekijken | Om zes uur. |
| Tipe leverancier | OEM/ODM |
| Aanpassen | Ondersteuning |
| Zichtgebied | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Trefwoorden | De Module van 2,0 Duimtft Lcd |
| interfacetype | 4Line SPI |
| Drijfveer | ILI9488 |
| Weergavemodus | Normaal gesproken wit |
| Puntregeling | 1024*600 |
|---|---|
| Kleur | 16.7 M |
| Actief gebied | 222.72 maal 125.28 |
| Achtergrondverlichting | 24-matrijzen witte led |
| Type | Tft |
| Bestuurspanning | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Achtergrondverlichting | Optioneel (LED-achtergrondverlichting) |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
| Omtrekgrootte | 126,5 mm x 100 mm x 9,5 mm |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Interface | 24 bits-RGB-interface |