| oplossing | Aangepast |
|---|---|
| Drijfveer | ST7789V |
| Spanning | 3,0 V |
| interfacetype | SPI |
| Opslagtemperatuur | - 10 ° C tot + 60 ° C |
| Spanning | 3.0v |
|---|---|
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| LCD -type | HTN positief, Transmisief |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Werk temperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Aansluiting | PIN, 30 cijfers |
| LCD -type | STN negatief, transmisief |
| Spanning | 5V |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ° C tot 50 ° C |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Interfacetype | Pin, 46Numbers |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Oplossing | 128 x 128 pixels |
| Richting bekijken | Vrij |
| Applicatie | slim horloge |
| LED -nummer | 3les |
|---|---|
| voeding | 2,8 V |
| Richting bekijken | 12 uur |
| Schermgrootte | 1.54 inch. |
| Bestuurder IC | ST7789T3 |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Richting bekijken | 12 uur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Vooroordeel | 1/3 |
| Opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| LCD -type | VA, negatief |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Schermgrootte | 2.95 inch. |
| Rijden | ST7701S |
| Achterlichttype | LED |
| Paneeltype | IPS |