| Resolution | Customized |
|---|---|
| Drive | ST7789V |
| Voltage | 3.0V |
| Interface Type | SPI |
| Storage Temperature | - 10°C To + 60°C |
| Voltage | 3.0V |
|---|---|
| Segment Size | Customizable |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Lcd Type | HTN Positive, Transmissive |
| Customization Options | Customizable |
|---|---|
| Display Mode | Custom |
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Connector | PIN, 30 Numbers |
| Lcd Type | STN Negative, Transmissive |
| Voltage | 5V |
|---|---|
| Backlight Color | Customizable |
| Operating Temperature | 0°C To 50°C |
| Segment Size | Customizable |
| Interface Type | PIN, 46numbers |
| Display Mode | Normal Black |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Viewing Direction | FREE |
| Application | Smart Watch |
| Led Number | 3LEDs |
|---|---|
| Power Supply | 2.8V |
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Driver Ic | ST7789T3 |
| Application | Industrial, Medical, Consumer Electronics |
|---|---|
| Bonding Mode | COG |
| Display Type | COG (Chip-On-Glass) |
| Driver Ic | S6B0724 |
| Display Color | Monochrome |
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
|---|---|
| Display Mode | Custom |
| Viewing Angle | Customizable |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
| Viewing Direction | 12 O' CLOCK |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Bias | 1/3 |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Lcd Type | VA, Nagative |
| Operating Temperature | -20℃ To 70℃ |
|---|---|
| Screen Size | 2.95inch |
| Drive | ST7701S |
| Backlight Type | LED |
| Panel Type | IPS |