| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Interfacetype | Zebra Connection |
| Weergavemodus | Aangepast |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| LCD-type | IPS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Connectiviteit | RGB |
| Kleur weergeven | 262K |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | 4W Aangepast SPI/ |
| Contrastverhouding | 800: 1 |
| Technologie | a-Si |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-4 weken |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 300000/maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Schermgrootte | 1,09 inch |
|---|---|
| Modulegrootte | 30,59 (H) x 32,98 (V) |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Interface | SPI 4W |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Afmetingen | 99.5 (w)* 67.7 (h)* 2.8 (t) mm |
|---|---|
| Drive -staat | 1/4 Duty1/3Bias |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Aantal pinnen | speld 25 |
| Spanning | 5.0 V |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Weergavegebied weergeven | 66,0(B)* 32,7(H) mm |
| Kijkhoek | 12 uur. |
| FPC-nummer | 26 pin |
| Interface | 8-bits Parallel, SPI |
| Touchscreen | Nee |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Actief gebied | 30,57(B)* 22,76(H) mm |
| Afmetingen | 35,65(B)* 32,50(H)* 4,10(T) mm |
| modulegrootte | 211,1(H) x 126,5(V) x (5,9)(T)mm |
| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Omtrekgrootte | 48,0(B)* 65,0(H)* 2,8(T) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Oppervlakkelucht | 450/cd |
|---|---|
| LCD -maat | 2,1 duim |
| Product | 1.3 inch TFT LCD-scherm |
| LCD -resolutie | 480x480 punten |
| Overzichtsdimensie | 69,19-71,74*2,45 mm |