| naam | LED achtergrondverlicht TFT-scherm 7 inch |
|---|---|
| LOGICAvoltage | 2.5V-3.3V |
| Oppervlakteverlichting | 450 cd/m2 |
| LCD-type | a-Si de actieve matrijs van TFT |
| Aantal stippen | 240x (RGB) x320 |
| naam | 2.9 inch LCD scherm |
|---|---|
| Kleurdiepte | Monochroom |
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot 60 graden Celsius. |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Schermgrootte | 128x64 |
| Actief gebied | 27.72 (h)*27.72 (v) mm |
|---|---|
| Perationtemperatuur | -20~+70 |
| Type | LCD-scherm |
| Richting bekijken | Alle |
| Kleur | Volledige kleur |
| Modulegrootte | 50 * 69,2 mm * 2,4 T |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Touchscreen | NEE |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Schermtype | Tft |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Aanraakscherm | Met |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Grootte van de module (W*H*T) | 70,6*203,48*4,6 |
| Maat | 7,84 inch |
| Aanraakscherm | Aangepast |
|---|---|
| Schermgrootte | 2,88 inch |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Afmetingen | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Helderheid | 450 cd/m2 |
| Weergavekleur | 16.7 M |
|---|---|
| MAAT | 13,3 inch |
| Actief gebied | 293.76 x 165,24 (mm) |
| Helderheid | 1000 cd/m² |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Oplossing | 160*160 |
| Omtrekgrootte | 82,2(L) X 76,0(B) X 9(T) mm |
| Helderheid | Aangepast |
| Verbinden | Metalen pin (kan worden aangepast) |
| Afmetingen | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Grootte bekijken | 53,0 X 24,6 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 6:00 |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
|---|---|
| Pin -nummer | 40PIN |
| Verbinding | FPC-schakelaartype |
| Interfacetypen | RGB |
| Weergavetype | TFT LCD |