| Schermtype | Tft |
|---|---|
| Afmetingen | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Maat | 1,44 inch |
| Touchscreen | NEE |
| Kleurengamma | RGB |
| Actief gebied | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Maat | 5.45 inch |
| Kijkhoek | Alle |
| Type weergave | TFT LCD |
| Paneeltype | LCD |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Schermgrootte | 1,22 inch |
| Schermtype | Tft |
| Actief gebied | Ø = 30,96 mm |
| achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Optimale resolutie | 800*1280 |
| Invoerspanning | 2.8 ~ 3.3V |
| Bekijk richting | alle |
| Product | 8 inch kleurendisplay |
| DOT-matrix | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Opslagtemperatuur | -30~80 |
| Weergavemodus | Transmissive TFT, |
| Puntafstand (B×H) | 0,1462*0,1462 |
| Operatie Temp | -20 ~ +70 |
| Naam | 2,4 inch TFT touchscreen |
|---|---|
| Screen_type | TFT LCD |
| Displayschaal | 4: 3 |
| Oplossing | 240x320 punten |
| Touth | Weerstand |