| technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Achtergrondverlichting | 6 - MATRIJZEN WITTE LED |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | SPI + 18BIT RGB |
| Omtrekgrootte | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Touchscreen | Zonder touchscreen (aanpasbaar) |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Hoeken bekijken | Alle |
|---|---|
| TFT-interface | MPU 8/16 bits |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Paneelgrootte | 2.2 inch (diagonaal) |
| Bestuurder Ic | Industriële ILI2511 |
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Aanraakscherm | Nee |
| Oplossing | 320 x 240 pixel |
| Maat | 3.5 inch |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Port | Shenzhen |
|---|---|
| Application | Industrial, medical and smart products |
| Type | TFT, TFT LCD |
| Interface Type | RGB |
| Luminance | 200cd/㎡ |
| LCD-type | STN, positief |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| modulegrootte | 790,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Controleur | S6B0724 |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Aansluiting | Cob+pin, 36 nummers |
| Hoekrichting bekijken | 12 uur. |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| VA-maat | 130(B)* 80(H) mm |
|---|---|
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Connectiviteit | COB+PIN, 35 cijfers |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| FPC | 34PIN |
| LCD -type | STN ((blauw), negatief |
| interfacetype | 8-bits Parallel, SPI |
| Opslagtemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |