| Modulegrootte | 34,0 * 42,9 mm * 2,2 T |
|---|---|
| LCD -type | IPS |
| Touchscreen | Aangepast |
| Schermtype | Tft |
| Interface | MCU 8080-8BIT |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.5inches |
| Touchscreen | Nee |
| LCD -type | IPS |
| modulegrootte | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| naam | TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| LCD-type | IPS |
| Resolutie | 170*320 |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| Interface | 4SPI |
| Transportpakket | Standaardkartonpakket |
|---|---|
| Bonding methode | luchtverlijming, optische verlijming |
| Fpc | 50 pin |
| Grootte van de contour | 31.28x30.3x1.45 |
| Aanraaktype | met/zonder RTP/met CTP |
| Schermgrootte | 3,9 inch |
|---|---|
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Paneeltype | IPS |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | RGB |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Ontwerp van de lijn | Volgens de bijgevoegde schets |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| Weergave | OLED |
| FPC-Schakelaar | 4PIN, solderen |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Actief gebied | 14.10 (B) x 28.82 (H) mm |
| Algemene tolerantie | +/-0.2mm |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Zichtrichting | 160° |
| Reactietijd | Minder dan 0,01 milliseconde |
|---|---|
| Aanraakpaneel | Oncell touch |
| Actief gebied | 35,052(B) x 17,516(H) mm |
| Grootte | 1,54 Duim |
| LCD-driver IC | SPD0301ZD |