| naam | tft capacitieve touchscreen |
|---|---|
| Tooth | Capaciteit |
| Zichtrichting | 12 uur |
| Verlichting | 350 cd/m2 |
| Type | LCD touchscreen |
| LCD-type | Tft |
|---|---|
| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Omtrekgrootte | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| AA Grootte | 10,8 (H) x 21,7 (V) mm |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Achtergrondverlichting | 4 chip witte LED, 4PVF =3,2+1,0V;IF=80mA |
|---|---|
| Resolutie | Verschilt per model |
| Weergave | OLED |
| Contrastverhouding | Verschilt per model |
| Type | PMOLED |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| helderheid | 250 cd/m² |
| Type weergave | TN |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MIPI |
| Kleurengamma | 72% NTSC |
| Schuilplaats | 300 CD/M2 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
|---|---|
| Weergavemodus | Normaal wit |
| LCD -type | IPS |
| Afmetingen | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Maat | 1,47 inch |
| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Weergavetype | Tft |
| Actief gebied | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Afmetingen | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| MAAT | 1,06 inch |
| Aanrakingspunten | 2 ~ 10 beschikbaar |
|---|---|
| Pitch | 0.5 mm |
| Oppervlakte hardnes | ≥7H |
| Berijpt glas hardnes | 1.1mm ITO glas |
| Uitlegdimensie | 105.5*66.2*2.95mm |
| Oppervlakteluminantie | 60 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40~+85℃ |
| Pixelafstand | 0.13 x 0,13 (mm) |
| Kijkrichting | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 14 pinnen (kan worden aangepast) |