| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |
| Durability | Varies, typically between 20,000-100,000 hours |
|---|---|
| Operating Temp | -40°C ~ +70°C |
| Panel Size | 1.54 inch (diagonal) |
| Lcm Interface | I2C |
| Type | OLED |
| Kijkhoek | 3 uur |
|---|---|
| VA-maat | 50,5(B)* 88,5(H) mm |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Display -technologie | LCD |
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
|---|---|
| Weergavetype | Tandwiel |
| Lichtbron | Wit LED |
| PINN -nummer | 26 PENNEN |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Schermgrootte | 2.2 inch |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Connectiviteit | Aansluiten (aanpasbaar) |
| Lichtbron | Wit LED |
|---|---|
| Oplossing | 48X88 |
| Kleuren | Monochroom (wit) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Interface | 12c |
| Schermgrootte | 1,44 inch |
|---|---|
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Aanraakscherm | Nee |
| Schuilplaats | 250 Cd/m2 |
| Algemene afmetingen | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interfacetypen | I2C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot +85 ℃ |
| Luminantie | 60 CD/m2 |
| naam | TFT-LCD-paneel |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Bedrijfstemperatuur | -20~+70℃ |
| kijkhoek | Vrij |
| Type scherm | Vlak |
| naam | TFT-LCD-touchscreen |
|---|---|
| Bestuurder IC | ST7775R |
| LCM-Type | 4.3 inch TFT+CTP+PCB-3 |
| kijkhoek | 12 uur |
| Werkspanning | 3.3V |