| Outline Size | 63.0(W)* 42.5(H)* 5.0(T) Mm |
|---|---|
| Screen Size | 2.42inches |
| Backlight Technology | LED |
| Va Size | 59(W)* 32(H) Mm |
| Fpc Connect | 24PIN, ZIF Type |
| Screen Size | 4inches |
|---|---|
| Viewing Direction | All Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Backlight Type | LED |
| Interface | MIPI |
| Backlight | 4 LEDS |
| Viewing Direction | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| Touch Screen | RTP |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Screen Size | 2.4 Inches |
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Mode | Transmissive |
|---|---|
| Touch | RTP |
| Display Colors | 16.7M |
| VA Size | 154 Mm * 57mm |
| Resolving Power | 800*320 |
| Driver Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
|---|---|
| Supply Voltage | 5V |
| Production Capacity | 10000 PC/monthes |
| Working | 0 To 50℃ |
| Lcd Type | TN Negative, Transmissive |
| Display Colors | 65k |
|---|---|
| Tft Mode | TFT, Transmissive |
| Dots Pitch | 0.162(W)X0.162(H) |
| Driver Ic Model | ILI9327 |
| Module Size | 45.04 Mm * 77.0 Mm * 25.0mm T |
| Dot Matrix | 720 X RGB X 720 |
|---|---|
| Storage Temperature | -30~80 |
| Display Mode | TFT, Transmissive |
| Dot Pitch ( W×H ) | 0.1462*0.1462 |
| Operation Temp | -20 ~ +70 |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Va Size | 109 ( H ) * 14 (W) Mm |
| Color | Red, Blue Or Yellow |
| Drive Parameter | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Dimensions | 110 ( H ) * 18 ( W ) * 1.1 Mm ( T ) |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
|---|---|
| Dimensions | 42.72(W) X 59.46(H) X 2.34(T) |
| Luminance | 400 Cd/m2 |
| Resolution | 240*320 Pixels |
| Connection | Plug-in |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Display Mode | Normal White |
| Lcd Type | IPS |
| Dimensions | 19.65(H)*36.76(V)*1.6(D)mm |
| Size | 1.47inches |