| Anahat Boyutu | 63,0(G)* 42,5(Y)* 5,0(D) mm |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 2,42 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Va Boyutu | 59(G)* 32(Y) mm |
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açısı(80/80/80/80) |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | MIPI |
| Arka ışık | 4 LED |
| Görüntüleme yönü | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Geniş Görüş) |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran Boyutu | 2,4 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Renkleri Görüntüle | 65 bin |
|---|---|
| TFT Modu | TFT, Aktarıcı |
| nokta aralığı | 0,162(G)X0,162(Y) |
| Sürücü IC Modeli | ILI9327 |
| Modül Boyutu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| nokta vuruşlu | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30~80 |
| Ekran modu | TFT, Aktarıcı |
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,1462*0,1462 |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Va Boyutu | 109 (Y) * 14 (G) mm |
| Renk | Kırmızı, Mavi veya Sarı |
| Sürücü Parametresi | 1/4 Görev 1/3 Önyargı |
| Boyutlar | 110 ( Y ) * 18 ( G ) * 1,1 mm ( T ) |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Boyutlar | 42,72(G) x 59,46(Y) x 2,34(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Bağlantı | Eklenti |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| LCD tipi | IPS |
| Boyutlar | 19,65(Y)*36,76(D)*1,6(D)mm |
| Boyut | 1,47 inç |