| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Rezolucja | 128x160 |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ ekranu | Tft |
| Połączenie | Lutowanie |
| Rozmiar ekranu | 1,77 cala |
| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Kąt oglądania | Dostosowywanie |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Rozmiar konturu | 63,0 (szer.)* 42,5 (wys.)* 5,0 (gł.) mm |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2,42 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar Va | 59(szer.)* 32(wys.) mm |
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rozmiar ekranu | 4 cale |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Cały kąt widzenia (80/80/80/80) |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Interfejs | Mipi |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
| Kierunek oglądania | 80° / 80° / 80° / 80° (szeroki widok IPS) |
|---|---|
| Ekran dotykowy | RTP |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar ekranu | 2,4 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Luminancja powierzchni | 60 Cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ~ + 85 ℃ |
| Rozstaw pikseli | 0,13 x 0,13 (mm) |
| Kierunek patrzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Numer pin | 14 pinów (można dostosować) |
| Tryb LCD | Transmisyjny |
|---|---|
| dotykać | RTP |
| Wyświetl kolory | 16,7m |
| Wielkość VA | 154 mm * 57 mm |
| Moc rozdzielcza | 800*320 |
| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 10000 szt./Miesiąc |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Typ LCD | TN Negatywne, transmisyjne |