| Wyświetl kolory | 65 tys |
|---|---|
| Tryb TFT | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek | 0,162 (szer.) X 0,162 (wys.) |
| Model układu scalonego sterownika | ILI9327 |
| Rozmiar modułu | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm T |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Numer pin | 40 PIN |
| Luminancja powierzchni | 500 cd/m2 |
| Łączyć | ZIF FPC 46mm |
| Typ ekranu | TFT |
| Matryca punktowa | 720xRGBx720 |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 |
| Tryb wyświetlania | TFT, transmisyjny |
| Rozstaw kropek (szer. x wys.) | 0,1462*0,1462 |
| Temp operacji | -20 ~ +70 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Rozmiar Va | 109 (wys.) * 14 (szer.) mm |
| Kolor | Czerwony, niebieski lub żółty |
| Parametr napędu | 1/4 Obowiązek 1/3 Odchylenie |
| Wymiary | 110 (wys.) * 18 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Wymiary | 42,72 (szer.) x 59,46 (wys.) x 2,34 (gł.) |
| Luminance | 400 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Połączenie | Wtyczka |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Typ LCD | IPS |
| Wymiary | 19,65 (wys.) * 36,76 (pion.) * 1,6 (gł.) mm |
| Rozmiar | 1,47 cala |
| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Rozmiar zarysu | 19,65 (wys.) * 36,76 (pion.) * 1,6 (gł.) mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | IPS |
| Rozmiar ekranu | 1,47 cala |
| Interfejs | 4-liniowy SPI |
|---|---|
| Kierowca lC | ILI9488 |
| Obszar aktywny | 48,96 (wys.) x 73,44 (pion.) |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wyświetl kolory | 262k |
| Źródło światła | Biały / Bursztynowy / Niebieski / Żółty |
|---|---|
| Rozmiar | 3,7 cala |
| Metoda sterownika | Cykl pracy 1/4, odchylenie 1/3 |
| Tryb wyświetlania | Negatywny / VA opcjonalnie |
| Kąty widzenia | Wszystko |
| Ogólne wymiary | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Typy interfejsów | I2C |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do +85 ℃ |
| Jasność | 60 cd/m2 |