| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |
| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Bestuurder lC | ILI9488 |
| Actief gebied | 48,96(H)x73,44(V) |
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Kleuren weergeven | 262K |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| naam | 256X64 SSD1322 OLED-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10°C tot +60°C |
| Type | AMOLED-LCD |
| Bestuurder IC | SSD1322 |
| Weergave | AMOLED |
| Ontwerp van de lijn | Volgens de bijgevoegde schets |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.7*0.7mm |
| Weergave | OLED |
| FPC-Schakelaar | 4PIN, solderen |
| Groottebereik | 1,3 duim |
| Paneeltype | Tft |
|---|---|
| Weergavekleur | Wit Blauw facultatief |
| Touchscreen | Geen touchscreen (optioneel) |
| Schermgrootte | 0,96 inch |
| Verbinding | Solderen/Hotbar (aanpasbaar) |