| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40 πείρος |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 |
| Συνδέω | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Πίνακας DOT | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30~80 |
| Λειτουργία εμφάνισης | TFT, μεταδιδόμενο |
| Dot Pitch (Π×Υ) | 0,1462*0,1462 |
| Θερμοκρασία | -20 ~ +70 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος Va | 109 ( Υ ) * 14 (Π) mm |
| χρώμα | Κόκκινο, Μπλε ή Κίτρινο |
| Παράμετρος μονάδας δίσκου | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | 110 ( Υ ) * 18 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τύπος LCD | IPS |
| Διαστάσεις | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Μέγεθος | 1.47inches |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Μέγεθος οθόνης | 1.47inches |
| Διασύνδεση | 4Line SPI |
|---|---|
| Οδηγός lC | ILI9488 |
| Ενεργός χώρος | 48,96(H)x73,44(V) |
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K |
| Πηγή φωτός | Λευκό / Κίτρινο / Μπλε / Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.7inches |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 Κύκλος Εργασίας, 1/3 Προστασία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό / VA προαιρετικό |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
| Συνολικές Διαστάσεις | 34,3 × 45,5 × 3,8 mm |
|---|---|
| τύπο πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύποι διασύνδεσης | I2C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 ℃ έως +85 ℃ |
| Φωτεινότητα | 60 Cd/m2 |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |