| Name | OLED Display 128X64 SSD1309 |
|---|---|
| Lcd Type | AMOLED |
| Pixel Number | 128*64 |
| Interface | 12c |
| Color | color(round) |
| Ψήφισμα | 128x160 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τύπος οθόνης | TFT |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Μέγεθος οθόνης | 1,77 ίντσες |
| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 63.0 (w)* 42.5 (h)* 5.0 (t) mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.42inches |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος Va | 59 (w)* 32 (h) mm |
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Μέγεθος οθόνης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | Όλη η γωνία θέασης ((80/80/80/80) |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | Mipi |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Λειτουργία LCD | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| επαφή | RTP |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16,7μ. |
| Μέγεθος VA | 154 mm * 57 mm |
| Διακριτική ικανότητα | 800*320 |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 65 χιλ. |
|---|---|
| Τρόπος TFT | TFT, μεταδιδόμενο |
| Πίσσα σημείων | 0,162 (Π) Χ 0,162 (Υ) |
| Οδηγός Ic | ΙΙΙ9327 |
| Μέγεθος ενότητας | 45,04 mm * 77,0 mm * 25,0 mm Τ |