| Display Mode | Normal Black |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Viewing Direction | FREE |
| Application | Smart Watch |
| Viewing Direction | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| Touch Screen | RTP |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Screen Size | 2.4 Inches |
| Backlight Technology | LED |
| Display Size | 4.3 Inches |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Interface Types | RGB |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Display Mode | Normal White |
| Outline Dimensions | 235x143x5.9mm |
|---|---|
| Number Of Dots | 1024X600 |
| Connectivity | LVDS |
| Brightness | 200 Cd/m2 |
| Origin | China |
| Dot Pitch | 0.0975*0.0975 |
|---|---|
| Operating Temp | -20℃~ + 70℃ |
| Module Size | 44×44×3.09mm |
| Backlight Leds | 2 LEDs |
| Interface | SPI 4 Line BIT Interface |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Connectivity | RGB |
| Interface | Mipi 2lane |
|---|---|
| VA Size | 53.28 Mm * 71.04 Mm |
| Viewing Direction | 9 O'clock |
| Resolution | 480 * 640 Dots |
| Lcd Type | CTP |
| Interface Type | LVDS |
|---|---|
| Lcd Type | RTP |
| Size | 8.0 |
| Resolution | 1024*768 |
| Module Size | 174.00×136.00×2.45mm |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20~70 |
| Backlight Technology | LED |
| Size | 5 Inches |
| Active Area | 62.10(H)x110.40(V) |
| Aa Size | 30.60(W) X 40.80(H) |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Pin Number | 14 PIN |
| Interface Types | 4Wire SPI |