| Parlaklık | 420 cd/m² |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| Bağlayıcı | ZIF |
| Arayüz | RGB+SPI (MIPI arayüzü isteğe bağlı) |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Ekran Boyutu | 4,3 inç |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz türleri | RGB |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Anahat boyutları | 235x143x5,9 mm |
|---|---|
| Nokta sayısı | 1024x600 |
| Bağlantı | LVDS |
| Parlaklık | 200 Cd/m2 |
| Menşei | Çin |
| Nokta | 0,0975*0,0975 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~ + 70 ℃ |
| Modül Boyutu | 44×44×3,09 mm |
| Arka ışık LED'leri | 2 LED |
| Arayüz | SPI 4 Hatlı BIT Arayüzü |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Arayüz | MIPI 2Şerit |
|---|---|
| VA boyutu | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Görüntüleme yönü | saat 9 |
| Çözünürlük | 480*640 Nokta |
| LCD tipi | CTP |
| Arayüz Türü | LVDS |
|---|---|
| LCD tipi | RTP |
| Boyut | 8.0 |
| Çözünürlük | 1024*768 |
| Modül Boyutu | 174,00×136,00×2,45 mm |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 70 |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Boyut | 5 inç |
| Aktif alan | 62,10(Y)x110,40(D) |
| AA Boyutu | 30,60(G) x 40,80(Y) |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Pin numarası | 14 Pimli |
| Arayüz türleri | 4 telli SPI |