| modül taslağı | 120,7 (Y) x 57,08(D) x 3,10(MAKS)(T) |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 4,6 inç |
| Arayüz | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila +70 ° C |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |
| Görüş Açısı | IPS, Tüm Görüş Açıları |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Aktif alan | 198.000(G) × 111.696(Y) mm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃ ila +70℃ |
| Pin numarası | 50pin |
| Anahat Boyutu | 211,1(G)×126,5(Y)×5,9(D) mm |
| Çözünürlük | 800*480 piksel |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
|---|---|
| Ekran Tipi | Normalde Siyah |
| Görüş açısı | Tüm |
| Boyut | 3.0 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Modül Boyutu | 55,26x84,69x3,35 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 480x800 |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Arayüz | RGB+SPI |
| Pin numarası | 40 Pin |
| Bağlantı | ZIF |
| OEM / DOM | Temassız, (CTP Opsiyonel) |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Ekran tipi | TN |
| Arka ışık | 4 LED |
| Ekran Boyutu | 2.8 inç |
| Arayüz | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Piksel Boyutu | 0.18 (h) x0.18 (v) |
| Boyutlar | 50.00x69.20x2.30 |
| Ekran Rengi | 262K |
| Lcm Şeması | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Alan boyutunu görüntüleme | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| düğmeler | Oynat/Duraklat, Hacim, Önceki, Sonraki |
| Başvuru | Endüstri, sağlık, otomotiv, ev aletleri |
| Arayüz | MCU - SPI 4 TEL |