| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | Normal Beyaz |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Aktif alan | 48,96(Y)* 73,44(D) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | TFT |
| Arayüz | FPC |
| nokta vuruşlu | 720 x RGB x 720 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı | -30~80 |
| Ekran modu | TFT, Aktarıcı |
| Nokta Aralığı (G×Y) | 0,1462*0,1462 |
| Operasyon sıcaklığı | -20 ~ +70 |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Boyutlar | 42,72(G) x 59,46(Y) x 2,34(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Bağlantı | Eklenti |
| Parlaklık | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran modu | Normal Siyah |
| Boyut | 7 inç |
| Bağlantı | RGB |
| Ekran türü | TFT |
|---|---|
| Boyutlar | 34,4*29 mm*2,2 ton |
| Boyut | 1,44 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Renkli gam | RGB |
| Boyutlar | 42,72(Y)* 60,26(D)* 2,40(D) mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| FPC Bağlantısı | 18PIN, lehimleme tipi |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| LCD Modu | İletken |
|---|---|
| dokunmak | RTP |
| Renkleri Görüntüle | 16.7m |
| VA boyutu | 154mm*57mm |
| Çözme Gücü | 800*320 |
| Arka ışık | Beyaz LED |
|---|---|
| Görüş Açısı | IPS, Tüm bakış açısı (85/85/85/85) |
| teknoloji | LCD |
| Bağlantı | ZIF FPC |
| Dokunmatik ekran | Evet |