| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |
| LCD tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran modu | TFT/İLETİCİ |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Anahat Boyutu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Çözünürlük | 480*800 piksel |
|---|---|
| Ürün türü | Ips TFT LCD Ekranı |
| Ekran türü | TFT |
| Ekran Boyutu | 3,97 inç |
| Arayüz | MCU16bit |
| Parlaklık | 250 CD/M² |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Boyut | 1.3 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2 (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Pin numarası | 40PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Arayüz türleri | RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arayüz | 30 pimli EDP arayüzü |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 15,6 inç |
| Renkler | 16,7 milyon |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 (Kişiselleştirilebilir) |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Boyut | 1.28 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 160 CD/M2 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MCU/SPI/RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Modül boyutu | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Aktif alan | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Renk | 262k |
| teknoloji | LCD |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Renkler | 262K |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| FPC Bağlantısı | 40 pim |
|---|---|
| Arayüz | MPU 16 |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2(nit) |
| Boyut | 2,4 inç |