| Interface | MCU 8//16 BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Storage Temp | -20℃~+60℃ |
| Type | IPS TFT LCD Display |
| Screen Size | 2.4 Inches |
| Number Of Pixels | 240 (H)×320(V) |
| Display | TSD Round LCD Display |
|---|---|
| Color | Normally Black |
| Size | 2.48 Inch |
| Colors | 262K |
| Backlighttype | LED Backlight |
| Ctp Interface | I2C |
|---|---|
| Resolution | 480*360 Pixels |
| Light Source | White LED*6 |
| Pin Number | 25 PIN |
| Driver Ic | ST7701S |
| Name | Round TFT LCD Display |
|---|---|
| Touch Ic | ST1624i |
| Panel Type | IPS |
| Touch Screen | Yes |
| Active Area | 32.4(W)* 32.4(H) Mm |
| Active Area | 61.88(H) X 123.77(V) |
|---|---|
| Size | 5.45inch |
| Viewing Angle | All |
| Display Type | TFT LCD |
| Panel Type | LCD |
| LCM Interface | RGB 8 BIT Interface |
|---|---|
| LCD Type | Normally Black |
| Touch Ic | ST1624i |
| Number Of Pixel | 400 × 400 Pixels |
| Commodity | 1.6 Inch Round TFT LCD Display |
| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Display Size | 2.88 Inches |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Dimensions | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Brightness | 450 Cd/m² |
| Color Gamut | RGB |
|---|---|
| Size | 1.22 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlight Type | LED |
| Resolution | 1920 × 1080 (Full HD) |
|---|---|
| Display Technology | TFT LCD |
| Backlight Type | LED |
| AA Size | 381.888 Mm (H) X 214.812 Mm (V) |
| Display Mode | TFT/Transmissive |
| Active Area | 245.76*184.32mm |
|---|---|
| Operating Voltage | 3.3V |
| Colors | 256K / 16.7M |
| Overall Dimensions | 260.48 × 204 × 7.2 |
| Screen Size | 12.1 Inches |