| Aa Size | 53.28 Mm Diameter |
|---|---|
| Display Size | 2.1 Inches |
| Display Type | TFT LCD |
| Touch Screen | Without Touch Screen ( Customizable ) |
| Interface | 3 Line SPI + 18 Bits RGB |
| Interface | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| View Direction | Free |
| Lcd Type | AMOLED , Normally Black |
| Working Temperature | -20℃~70℃ |
| Surface Luminancee | 250nits |
| Display Size | 5 Inches |
|---|---|
| Brightness | 700 Cd/m² |
| Display Type | TFT LCD |
| Viewing Angle | All |
| Size | 5 Inch |
| LCM Interface | RGB 8 BIT Interface |
|---|---|
| LCD Type | Normally Black |
| Touch Ic | ST1624i |
| Number Of Pixel | 400 × 400 Pixels |
| Commodity | 1.6 Inch Round TFT LCD Display |
| Dimensional Outline | 107.23mm X 107.23mm X 9.73mm |
|---|---|
| Display | Round TFT LCD Display |
| Operating Temp | -20℃~ + 70℃ |
| Touch Screen | Yes |
| Screen Type | TFT |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Resolution | 800*800 |
| Aa Size | Φ87.6mm |
| Viewing Angle | ALL O’CLOCK |
| Panel Type | IPS |
| Display Mode | Normally Black |
|---|---|
| Display | TFT Round LCD Display |
| Port | Shenzhen |
| Panel Type | IPS |
| Keyword | Round Shape |
| Surface Lumiannce | 450/cd |
|---|---|
| Lcd Size | 2.1 Inch |
| Commodity | 1.3 Inch TFT LCD Display |
| Lcd Resolution | 480x480 Dots |
| Outline Dimension | 69.19-71.74*2.45 Mm |
| Lcd Resolution | 544*506 Dots |
|---|---|
| Color | 16.7M |
| Viewing Direction | ALL O’CLOCK |
| Panel Size | 3.6 Inch(diagonal) |
| Outline Dimension | 107.13(W )×107.13(H)×9.76(T) Mm |
| Viewing Area | Φ101.52mm |
|---|---|
| Lcd Type | TFT LCD |
| LCM Interface | MIPI 4 LANE BIT Interface |
| Module Outline Dimension | 105.6*109.87*2.13 |
| Lcd Ic | NV3051F |