| Connectivity | FPC |
|---|---|
| V Area Size | 41*32.5mm Or Custom |
| Light Source | White LED*6 |
| Size | 45.1*38.2mm*0.7mm Or Custom |
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Display Size | 2.88 Inches |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Dimensions | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Brightness | 450 Cd/m² |
| Lcd Resolution | 544*506 Dots |
|---|---|
| Color | 16.7M |
| Viewing Direction | ALL O’CLOCK |
| Panel Size | 3.6 Inch(diagonal) |
| Outline Dimension | 107.13(W )×107.13(H)×9.76(T) Mm |
| Viewing Angles | All |
|---|---|
| Tft Interface | MPU 8/16 Bits |
| Display Type | TFT LCD |
| Panel Size | 2.2 Inch(diagonal) |
| Driver Ic | Industrial ILI2511 |
| Color Gamut | RGB |
|---|---|
| Size | 1.22 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlight Type | LED |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
|---|---|
| Luminance | 800 Cd/m2 |
| Aa Size | 22.7(W) X 42.72(H) |
| Screentype | TFT LCD |
| Overall Dimensions | 25(W) X 49.33(H) X 2.11(T) |
| Light Source | LED |
|---|---|
| Display Color | 262k |
| Displaysize | 8 Inches |
| Pin Number | 45 Pins |
| Outline Size | 181.7(H) ×119.8(V) ×5.5(T) |
| Viewing Direction | Free |
|---|---|
| Outline Size | 142.56 (H)*148.24 (V)*5.1(D) |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Touchscreen | Optional Capacitive Or Resistive Touch |
| Backlight Technology | LED |
| Resolution | Customized |
|---|---|
| Drive | ST7789V |
| Voltage | 3.0V |
| Interface Type | SPI |
| Storage Temperature | - 10°C To + 60°C |
| Operating Temperature | 0~50℃ |
|---|---|
| Luminance | 300 (min),450 (Typ.) |
| Active Area | 40*75 |
| Type | VA |
| Refresh Rate | 60Hz |