| Μέγεθος περιγράμματος | 40,6*56,6*2,7 χλστ |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προσαρμόσιμη) |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Χρώμα οθόνης | 16.7 Μ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 13,3 ιντσών |
| Ενεργή περιοχή | 2930,76 x 165,24 (mm) |
| Λάμψη | 1000 CD/m² |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| τύπος οθόνης | Γραφικός |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/65 καθήκον 1/9 προκατάληψη |
| Rohs Compliant | Ναί |
| Επαφές | COG+FPC |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Αριθμός κουκκίδων | 128x64 κουκκίδες |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Λειτουργία εμφάνισης | 128x64 γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Κουκκίδες / Ανάλυση | 128 × 64 τελείες |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέθοδος οδηγού | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ψήφισμα | 160*160 |
| Μέγεθος περιγράμματος | 82,2 (L) X 76,0 (Π) X 9 (Τ) mm |
| Λάμψη | Προσαρμοσμένο |
| Συνδέω | Μεταλλική καρφίτσα (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 40.0L×28.0W×4.5H (μέγιστο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +70°C |
| Διασύνδεση | Η μονάδα MPU της σειράς 6800 ή της σειράς 8080 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40PIN |
| Σύνδεση | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Ενεργή περιοχή | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 500: 1 |
| Οθόνη αφής | Αντίσταση 4 συρμάτων (προαιρετικό/προσαρμόσιμο) |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |