| Rozmiar konturu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (konfigurowalny) |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 2.2 cali |
| Kolor wyświetlacza | 16,7 mln |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 cala |
| Obszar aktywny | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Jasność | 1000 CD/m² |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Wymiary | 42,72 (szer.) x 59,46 (wys.) x 2,34 (gł.) |
| Luminance | 400 cd/m2 |
| Rezolucja | 240*320 pikseli |
| Połączenie | Wtyczka |
| Typ ekranu | Graficzny |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowane |
| Kąt widzenia | Dwanaście. |
| Metoda napędu | Obowiązek 1/65, odchylenie 1/9 |
| Zgodny z Rohs | Tak |
| Stycznik | COG+FPC |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Kąt widzenia | 6 |
| Liczba kropek | 128x64 kropki |
| Tryb polaryzatora | Transmisyjny |
| Tryb wyświetlania | Graficzny wyświetlacz lcd 128x64 |
|---|---|
| Kropki / Rozdzielczość | 128 × 64 kropki |
| Kierunek oglądania | 6 |
| Metoda sterownika | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8 V, Vdd = 3,0 V |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rezolucja | 160*160 |
| Rozmiar konturu | 82,2 (dł.) X 76,0 (szer.) X 9 (gł.) mm |
| jasność | Dostosowane |
| Łączyć | Metalowy kołek (można dostosować) |
| Luminancja powierzchni | 350 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Rozmiar konturu | 40,0 dł. × 28,0 szer. × 4,5 wys. (maks.) |
| Temperatura pracy | -20°C do +70°C |
| Interfejs | Seria 6800 lub seria 8080 MPU |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (możliwość dostosowania) |
|---|---|
| Numer pin | 40PIN |
| Połączenie | Typ złącza FPC |
| Typy interfejsów | RGB |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Obszar aktywny | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 500: 1 |
| Ekran dotykowy | 4-przewodowy rezystancyjny (opcjonalnie/konfigurowalny) |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |