| Anahat Boyutu | 40,6*56,6*2,7 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Kişiselleştirilebilir) |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2,2 inç |
| Ekran Rengi | 16,7 milyon |
|---|---|
| BOYUT | 13,3 inç |
| Aktif alan | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Parlaklık | 1000 CD/M² |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | saat 12 |
|---|---|
| Boyutlar | 42,72(G) x 59,46(Y) x 2,34(D) |
| Parlaklık | 400 cd/m2 |
| Çözünürlük | 240*320 Piksel |
| Bağlantı | Eklenti |
| Ekran türü | Grafik |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/65 görev 1/9 önyargı |
| Rohs Uyumlu | Evet |
| Kontaktör | COG+FPC |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Görüş açısı | Saat 6 |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| Polarize Modu | İletken |
| Ekran modu | 128x64 grafik lcd ekran |
|---|---|
| Noktalar / Çözünürlük | 128 × 64 Nokta |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Sürücü yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çözünürlük | 160*160 |
| Anahat Boyutu | 82,2(U) X 76,0(G) X 9(D) mm |
| Parlaklık | Özelleştirilmiş |
| Bağlamak | Metal Pim (Özelleştirilebilir) |
| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 40,0U×28,0G×4,5Y(maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Arayüz | 6800 Serisi VEYA 8080 Serisi MPU |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2 (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Pin numarası | 40PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Arayüz türleri | RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Aktif alan | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kontrast oranı | 500: 1 |
| Dokunmatik ekran | 4 Telli Rezistif (Opsiyonel/Özelleştirilebilir) |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |