| Pin numarası | 24 pin |
|---|---|
| OEM / DOM | Özelleştirilebilir |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Genel Boyutlar | 55,26x84,69x3,35 mm |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran modu | VA, negatif |
| Arka plan | Siyah renk |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Çalışma sıcaklığı. | -10 ~+60 ℃ |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| FPC | 12pin |
| Gerilim | 3.0V |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| isim | 2.9 inç LCD ekran |
|---|---|
| Renk Derinliği | tek renkli |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila 60 santigrat derece |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 128x64 |
| isim | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Anahtar Kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Ekran Tipi | TN LCD Ekran |
|---|---|
| teknoloji | LCD |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Bağlantı | Pin, Zebra veya FPC |
| Bakış açıları | Tüm |
|---|---|
| TFT Arayüzü | MPU 8/16 bit |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Panel Boyutu | 2,2 inç (diyagonal) |
| Sürücü IC | Endüstriyel ILI2511 |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Bağlantı | FPC |
|---|---|
| V Alan Boyutu | 41*32,5 mm veya özel |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Boyut | 45,1*38,2mm*0,7mm veya Özel |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |