| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 1.3 ίντσες |
| Μέγεθος AA | 23,4 (Υ) x 23,4 (V) mm |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 50(Π) Χ 69,2(Μ) Χ 2,35(Τ) χλστ |
| Ψήφισμα | 480x640 σημεία |
| Συνδετήρας | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Μέγεθος οθόνης | 3,9 ίντσες |
|---|---|
| Λάμψη | 250 CD/m² |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | Rgb |
| λάμψη | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Τύποι διασύνδεσης | Ψηφιακή είσοδος LVDS |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Μέγεθος οθόνης | 8,0 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 170° (CR≥10) |
| Ενεργή περιοχή | 48,96(H)x73,44(V) |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά | Ενότητα 2,0 ίντσας TFT LCD |
| τύπος διεπαφής | 4Line SPI |
| Οδηγώ | ILI9488 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικά λευκό |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |