| Surface Luminance | 60 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Operating Temperature | -40~+85℃ |
| Pixel Pitch | 0.13 X 0.13 (mm) |
| Viewing Direction | All Viewing Angles |
| Pin Number | 14 Pins ( Can Be Customized) |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0.23(mm) |
|---|---|
| Active Area | 14.10 (W) X 28.82(H) Mm |
| General Tolerance | +/-0.2mm |
| Sizes Range | 1.3 Inch |
| Viewing Direction | 160° |
| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) X13.10(H) Mm |
| View Area | 57.02(W) X15.10(H) Mm |
| Response Time | 10µs |
| Outline Size | 63.0(W)* 42.5(H)* 5.0(T) Mm |
|---|---|
| Screen Size | 2.42inches |
| Backlight Technology | LED |
| Va Size | 59(W)* 32(H) Mm |
| Fpc Connect | 24PIN, ZIF Type |
| Outline | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Display | OLED |
| Display Mode | Passive Matrix |
| Fpc | 4 PIN |
| Pixel Size | 0.155 X 0.155 (mm) |
| Working Supply | 3.3v |
|---|---|
| Interface Type | PIN, 36 Numbers |
| Backligaht | Blue Backlight |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Interface Type | LVDS |
|---|---|
| Lcd Type | RTP |
| Size | 8.0 |
| Resolution | 1024*768 |
| Module Size | 174.00×136.00×2.45mm |
| Vdd | 3.3V |
|---|---|
| Display Viewing Area | 66.0(W)* 32.7(H) Mm |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Fpc Number | 26PIN |
| Interface | 8-bit Parallel, SPI |
| Light Source | White LED |
|---|---|
| Resolution | 48x88 |
| Colors | Monochrome (white) |
| Viewing Angle | All Viewing Angles |
| Interface | 12C |
| Operating Voltage | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.18mm |
| Overall Dimensions | 35.1 X 30.9 X 3 Mm |
| Contrast Ratio | Up To 10,000:1 |
| Backlight Technology | LED |