| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Rozmiar konturu | 63,0 (szer.)* 42,5 (wys.)* 5,0 (gł.) mm |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2,42 cala |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar Va | 59(szer.)* 32(wys.) mm |
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Zarys | 15 x 15 x 2,42 (mm) |
|---|---|
| Wyświetlacz | OLED-owe |
| Tryb wyświetlania | Matryca pasywna |
| FPC | 4 Pin |
| Rozmiar piksela | 0,155 x 0,155 (mm) |
| Zaopatrzenie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ interfejsu | PIN, 36 cyfr |
| Backligaht | Niebieskie podświetlenie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Typ interfejsu | LVDS |
|---|---|
| Typ LCD | RTP |
| Rozmiar | 8.0 |
| Rezolucja | 1024*768 |
| Rozmiar modułu | 174,00 × 136,00 × 2,45 mm |
| VDD | 3,3 V. |
|---|---|
| Wyświetl obszar wyświetlania | 66,0 (szer.)* 32,7 (wys.) mm |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Numer FPC | 26Pin |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy, SPI |
| Źródło światła | Biała dioda LED |
|---|---|
| Rezolucja | 48X88 |
| Zabarwienie | Monochromatyczny (biały) |
| Kąt widzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Interfejs | 12c |
| Napięcie robocze | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,18 mm |
| Ogólne wymiary | 35,1 x 30,9 x 3 mm |
| Współczynnik kontrastu | Do 10 000:1 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Biały Niebieski opcjonalnie |
| Ekran dotykowy | Bez ekranu dotykowego (opcjonalnie) |
| Rozmiar ekranu | 0,96 cala |
| Połączenie | Lutowanie/Hotbar (konfigurowalny) |
| Rysunek | Zgodnie z załączonym rysunkiem |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,7*0,7 MM |
| Wyświetlacz | OLED |
| Złącze FPC | 4pin, lutowanie |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |