| Łączyć | PIN, Zebra lub FPC |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Podświetlenie | Z lub bez |
| Temperatura operacyjna | -20℃-+70℃ |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Zastosowanie | Elektronika przemysłowa, medyczna, konsumpcyjna |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Typ wyświetlacza | COG (chip-on-glass) |
| Układ scalony sterownika | S6B0724 |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowane |
| rozmiar modułu | Dostosowane |
| Typ panelu | Wyświetlacz LCD VA |
| technologia | LCD |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| nazwisko | 5V LCD Wyświetlacz monochromowy |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Biały, 3,0 V, 90 mA |
| napięcie | 3,3 V |
| Wielkość kropek | 0,32 × 0,32 mm |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+80 ° C. |
| Obszar aktywny | 66,52 (szer.) x33,24 (wys.) |
|---|---|
| Podświetlenie | Podświetlenie LED (zwykle białe lub niebieskie) |
| Interfejs | MCU |
| Rozmiar ekranu | 80,0 (szer.) X 54,0 (wys.) X 9,7 (gł.) |
| Układ scalony kontrolera | ST7567 |
| nazwa | Odblaskowy monochromatyczny wyświetlacz FSTN LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Interfejs | SPI |
| Typ LCD | Fstn, pozytywny |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Liczba pinów | 50 PIN-ów |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |