| Nazwa | Wyświetlacz LCD o znaku 8x2 |
|---|---|
| Kontroler | S6B0069 lub równoważny |
| Kolor wyświetlacza | Biały |
| Schemat jazdy | 1/160 Duty, 1/14 stronniczość |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kolor wyświetlacza | Monochromatyczny (czarno-biały) |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V (typowa wartość) |
| Układ kontrolera | ST7565R |
| Typ polaryzatora | transfleksyjne |
| Złącze interfejsu | Interfejs 8080 MCU LUB interfejs 6800 MCU LUB 4-liniowy interfejs SPI |
| Rozmiar | Dostosowane |
|---|---|
| Źródło światła | Biała dioda LED |
| Interfejs | Interfejs szeregowy/równoległy |
| Ogólne wymiary | 58,70 × 38,50 × 4,50 (bez długości FPC) |
| układ scalony | ST7567 |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ LCD | FSTN (czarno-biały), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
| VDD | 3,0 V. |
| Jasność | > 100 CD/m2 |
| Interfejs | 8-bitowy równoległy |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| rezolucja | 128x64 |
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Temperatura pracy | -10 ~+60 ℃ |
| Interfejs | LVDS |
|---|---|
| Temp operacji | -20+70 ℃ |
| Stycznik | PIN, Zebra lub FPC |
| Tryb wyświetlania | Pozytywny lub negatywny |
| Typ wyświetlacza | ZĄB |
| Typ panelu | Tft |
|---|---|
| Odświeżanie | 60 Hz |
| Rozmiar | 2,4 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Woltaż | 3v |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40 ° C do 80 ° C. |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Temperatura robocza | -30°C do 70°C |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Wymiary | 65,8 x 36,8 x 6,2 mm |
|---|---|
| Wyświetlanie rozmiaru | 53,0 x 24,6 mm |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Kąt widzenia | 6:00 |
| Połączenie FPC | 10 pinów |