| nazwisko | monokromatyczny ekran LCD |
|---|---|
| Schemat jazdy | Wsparcie dla młodych, 1/9 |
| Podświetlenie | LED (Żółtozielona) |
| jasność | 250cd/m2 |
| Metoda napędu | 1/65duty 1/9 stronniczości |
| Układ scalony sterownika | ST7567 |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| rezolucja | 128x64 pikseli |
| Numer FPC | 30pin |
| nazwa | Wyświetlacz LCD 128x64 |
| Zaopatrzenie robocze | 5.0 V. |
|---|---|
| Tryb napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ interfejsu | COB+Zebra |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| nazwa | 2,9 -calowy ekran LCD |
|---|---|
| Głębia koloru | monochromia |
| Temperatura pracy | -10 do 60 stopni Celsjusza |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | HTN, dodatnia, transfleksyjna |
| Napęd IC | ST7565R |
| Kolor | monochromia |
| Kierunek oglądania | 12.00 |
| Nazwa | monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Tryb polaryzacyjny | transfleksyjne |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 160x128 Pexels |
| Współczynnik kontrastu | Różni się w zależności od modelu |
| Obowiązek | 1/128duty |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30–80Degreee |
| Zobacz anioła | 6 |
| Kropka | 160*128 |
| nazwa | moduł wyświetlacza LCD monochromatyczny |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| temperatura przechowywania | -30-80'C |
| Rozmiar kropki | 0,55 mm (L)*0,4 mm (w) |
| obszar wyświetlania | 76 (W)*26 (h) mm |
| Pitch kropki | 0,519 mm (L)*0,45 mm (w) |
|---|---|
| Kontroler | SPLC780D1 lub równoważny |
| Kolor | biały |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 70 ° |
| Złącze | FPC |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |