| Łączność | FPC |
|---|---|
| Rozmiar obszaru V | 41 * 32,5 mm lub niestandardowe |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Rozmiar | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm lub niestandardowe |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Typ LCD | Segmentowy wyświetlacz |
| Technologia | LCD |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| kolor podświetlenia | Biały |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0~+50℃ |
| dostosowane | dostosowane |
| Rozmiar ekranu | dostosowane |
| Złącze | PIN, 34 liczby |
| Liczba pinów | 7 pinów |
|---|---|
| typ panelu | LCD |
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar konturu | 27,5 (wys.) x 39,0 (pion.) x 11,3 (gł.) mm |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Matryca punktowa | 128*64 kropki |
| Kąt widzenia | 160 stopni |
| Numer FPC | 21PIN |
| Układ scalony sterownika | ST7567A |
| kolor podświetlenia | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Wymiary | 37 mm (dł.) * 17 mm (szer.) * 1,1 mm gr |
| Napięcie zasilania | 3,0 V. |
| Typ wyświetlacza | Segmentowy wyświetlacz LCD |
| Łączyć | Szpilka |
| Luminancja powierzchni | 60 Cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ~ + 85 ℃ |
| Rozstaw pikseli | 0,13 x 0,13 (mm) |
| Kierunek patrzenia | Wszystkie kąty widzenia |
| Numer pin | 14 pinów (można dostosować) |
| Rozstaw pikseli | 0,23 * 0,23 (mm) |
|---|---|
| Obszar aktywny | 14.10 (w) x 28,82 (h) mm |
| Ogólna tolerancja | +/-0,2 mm |
| Zakres rozmiarów | 1,3 cala |
| Kierunek patrzenia | 160° |