| Συνδεσιμότητα | FPC |
|---|---|
| V Μέγεθος Περιοχής | 41*32,5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Μέγεθος | 45,1*38,2mm*0,7mm ή Προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος LCD | Διαχωρισμένη οθόνη |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50℃ |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος οθόνης | προσαρμοσμένος |
| Σύνδεσμος | Pin, 34 αριθμοί |
| Αριθμός καρφιτσών | 7 καρφίτσες |
|---|---|
| τύπο πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 27,5 (Υ) x 39,0 (V) x 11,3 (D) mm |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Δυναμικό | 3,0V |
|---|---|
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |
| Γωνία θέασης | 160 μοίρες |
| Αριθμός Fpc | 21 PIN |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567A |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1,1mm T |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,0V |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα LCD |
| Συνδέω | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 60 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~+85℃ |
| Pixel Pitch | 00,13 x 0,13 (mm) |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Αριθμός PIN | 14 καρφίτσες (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.23 * 0,23 ((mm) |
|---|---|
| Ενεργή Περιοχή | 14.10 (Π) x 28.82 (Υ) χιλ. |
| Γενική ανοχή | +/--0.2mm |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |
| Κατεύθυνση θέασης | 160° |