| Ονομασία | 8x2 χαρακτήρες οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | S6B0069 ή ισοδύναμο |
| Χρώμα οθόνης | Λευκό |
| Σχέδιο οδήγησης | Αγία Γραφή, 1/14 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμο (ασπρόμαυρο) |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V ((Τυπική τιμή) |
| Τσιπ ελεγκτή | ST7565R |
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Σύνδεσμος διεπαφής | 8080 MCU Interface OR 6800 MCU Interface OR 4-Line SPI διεπαφή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Διασύνδεση | Σειριακή/παράλληλη διεπαφή |
| Συνολικές Διαστάσεις | 58,70×38,50×4,50 (εξαιρείται το μήκος FPC) |
| IC | ST7567 |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |
| Διασύνδεση | 8-bit Parallel |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| ψήφισμα | 128x64 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμούς Κελσίου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~+60℃ |
| Διασύνδεση | LVDS |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20+70 ℃ |
| Επαφές | Pin, zebra ή fpc |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικό ή αρνητικό |
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Μέγεθος | 2,4 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Δυναμικό | 3V |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 ° C έως 80 ° C |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 70°C |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Διαστάσεις | 65,8 Χ 36,8 Χ 6,2 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος προβολής | 53,0 Χ 24,6 χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Γωνία θέασης | 6:00 |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |