| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Μέγεθος περιγράμματος | 63.0 (w)* 42.5 (h)* 5.0 (t) mm |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2.42inches |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος Va | 59 (w)* 32 (h) mm |
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Περίγραμμα | 15 X 15 X 2,42 (mm) |
|---|---|
| Επίδειξη | OLED |
| Λειτουργία εμφάνισης | Παθητική μήτρα |
| FPC | 4 καρφίτσα |
| Μέγεθος pixel | 00,155 x 0,155 (mm) |
| Εργασιακή προμήθεια | 3.3V |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 36 ψηφία |
| Στήριγμα | Μπλε Backlight |
| γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος διεπαφής | LVDS |
|---|---|
| Τύπος LCD | RTP |
| Μέγεθος | 8.0 |
| Ψήφισμα | 1024*768 |
| Μέγεθος ενότητας | 174,00×136,00×2,45 χλστ |
| VDD | 3.3V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής προβολής | 66.0 (w)* 32.7 (h) mm |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Αριθμός FPC | 26pin |
| Διασυνδέομαι | 8-bit Παράλληλος, SPI |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Ψήφισμα | 48X88 |
| Χρωματιστά | Μονοχρώμα (Λευκό) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Διασύνδεση | 12C |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,18 χλστ |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
| Αναλογία αντίθεσης | Έως 10.000: 1 |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Χρώμα οθόνης | Λευκό Μπλε προαιρετικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς οθόνη αφής (προαιρετική) |
| Μέγεθος οθόνης | 0,96 ίντσες |
| Σύνδεση | Συγκόλληση/Hotbar (προσαρμόσιμο) |
| Σχεδιασμός περίγραμμα | Σύμφωνα με το παραρτημένο σχέδιο |
|---|---|
| Βήμα εικονοστοιχείου | 0.7*0.7mm |
| Επίδειξη | OLED |
| Συνδετήρας FPC | 4PIN, συγκόλληση |
| Μεγέθη | 1,3 ίντσα |