| Drive Duty | 1/64 Duty |
|---|---|
| Number Of Pixels | 128*32 |
| Active Area | 55.02(W) x13.10(H) mm |
| View Area | 57.02(W) x15.10(H) mm |
| Response Time | 10µs |
| Anahat Boyutu | 63,0(G)* 42,5(Y)* 5,0(D) mm |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 2,42 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Va Boyutu | 59(G)* 32(Y) mm |
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Taslak | 15 X 15 X 2.42 (mm) |
|---|---|
| Görüntülemek | OLED |
| Ekran Modu | Pasif Matris |
| FPC | 4 pim |
| Piksel boyutu | 0,155x0,155 (mm) |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Arayüz Türü | LVDS |
|---|---|
| LCD tipi | RTP |
| Boyut | 8.0 |
| Çözünürlük | 1024*768 |
| Modül Boyutu | 174,00×136,00×2,45 mm |
| VDD | 3.3v |
|---|---|
| Ekran Görüntüleme Alanı | 66,0(G)* 32,7(Y) mm |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| FPC numarası | 26pin |
| Arayüz | 8 bit Paralel, SPI |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
|---|---|
| Çözünürlük | 48X88 |
| Renkler | Tek renkli (Beyaz) |
| Görüş Açısı | Tüm Görüş Açıları |
| Arayüz | 12c |
| Çalışma Gerilimi | 3.3V / 5V |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,18 mm |
| Genel Boyutlar | 35,1x30,9x3 mm |
| Kontrast Oranı | 10.000:1'e kadar |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Ekran Rengi | Beyaz Mavi isteğe bağlı |
| Dokunmatik ekran | Dokunmatik Ekransız (Opsiyonel) |
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Bağlantı | Lehimleme/Hotbar (özelleştirilebilir) |
| Çizim | Eklenmiş çizime göre |
|---|---|
| Piksel aralığı | 0.7*0.7MM |
| Görüntüle | oled |
| FPC Konektörü | 4pin, lehimleme |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |