| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka ışık | İle veya olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | -20℃-+70℃ |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Modül Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | VA LCD Ekran |
| teknoloji | LCD |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| Adı | 5V LCD ekran tek renkli |
|---|---|
| Arka Işık Rengi | Beyaz, 3.0V, 90mA |
| Voltaj | 3.3V |
| Nokta Boyutu | 0.32 × 0.32mm |
| Depolama sıcaklığı | -30~+80°C |
| Aktif alan | 66,52 (G) x33,24(Y) |
|---|---|
| Arka ışık | LED arka ışık (genellikle beyaz veya mavi) |
| Arayüz | MCU |
| Ekran Boyutu | 80,0(G) X 54,0 (Y) X 9,7(D) |
| Denetleyici IC | ST7567 |
| isim | Yansıtıcı monokromatik FSTN LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| en boy oranı | 16:9 |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Pim numarası | 50 PIN |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |