| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οπίσθιος φωτισμός | Με ή χωρίς |
| Θερμοκρασία | -20℃-+70℃ |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Ιατρικά, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip-On-Glass) |
| IC προγράμματος οδήγησης | S6B0724 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| μέγεθος μονάδας | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πίνακα | Οθόνη VA LCD |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel Type | IPS |
| Compatibility | PC and Mac |
| Screen Size | 0.96 inches |
| όνομα | Εικονική οθόνη LCD 5V |
|---|---|
| Χρώμα φωτισμού | Λευκό, 3,0V, 90mA |
| Τάση | 3.3V |
| Μέγεθος των σημείων | 0.32×0.32 χιλ. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30~+80°C |
| Ενεργή περιοχή | 66,52 (Π) x33,24 (Υ) |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οπίσθιος φωτισμός LED (συνήθως λευκός ή μπλε) |
| Διασύνδεση | ΜΚΥ |
| Μέγεθος οθόνης | 80,0 (Π) X 54,0 (Υ) Χ 9,7 (Β) |
| Ελεγκτής Ic | ST7567 |
| όνομα | Ανακλαστική μονόχρωμη οθόνη LCD FSTN |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | FSTN, Θετικό |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 ακίδες |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |