| Bağlantı | FPC |
|---|---|
| V Alan Boyutu | 41*32,5 mm veya özel |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
| Boyut | 45,1*38,2mm*0,7mm veya Özel |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Polarizör tipi | İletken |
| LCD tipi | Bölümlere ayrılmış ekran |
| Teknoloji | LCD |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| arka ışık rengi | Beyaz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0~+50°C |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | Pim, 34 sayı |
| Pim numarası | 7 pim |
|---|---|
| paneli tipi | LCD |
| Arayüz | SPI |
| Anahat Boyutu | 27,5(Y) x 39,0(D) x 11,3(D) mm |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görüş Açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567A |
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyutlar | 37 mm (U) * 17 mm (G) * 1,1 mm T |
| Besleme gerilimi | 3.0V |
| Ekran Tipi | Segment LCD |
| Bağlamak | PIN |
| Yüzey Parlaklığı | 60 Cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~+85°C |
| Piksel Aralığı | 0,13x0,13 (mm) |
| Görüntüleme yönü | Tüm Görüş Açıları |
| Pin numarası | 14 Pin (Özelleştirilebilir) |
| Piksel aralığı | 0,23*0,23(mm) |
|---|---|
| Etkin Alan | 14.10 (w) x 28.82 (h) mm |
| Genel tolerans | +/-0,2 mm |
| Boyut Aralığı | 1,3 inç |
| Görüntüleme yönü | 160° |