| قابلیت اتصال | FPC |
|---|---|
| اندازه ناحیه V | 41 * 32.5 میلی متر یا سفارشی |
| منبع نور | LED سفید*6 |
| اندازه | 45.1*38.2mm*0.7mm یا سفارشی |
| جهت مشاهده | ساعت 6 یا ساعت 12 |
| نام | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی | -10℃ تا 60℃ |
| رابط | پین کردن |
| نوع نور پس زمینه | LED های آبی |
| نوع نور پس زمینه | رهبری منجر به |
|---|---|
| نوع قطبش | منتقل کننده |
| نوع LCD | نمایشگر تقسیم بندی شده |
| فناوری | ال سی دی |
| روش محرک | وظیفه 1/4 ، 1/3 تعصب |
| رنگ نور پس زمینه | سفید |
|---|---|
| دمای عملیاتی | 0 ~ 50 ℃ |
| سفارشی | سفارشی |
| اندازه صفحه نمایش | سفارشی |
| اتصال | پین ، 34 شماره |
| شماره پین ها | 7 پین |
|---|---|
| نوع پنل | ال سی دی |
| رابط | SPI |
| اندازه طرح کلی | 27.5 (H) x 39.0 (V) x 11.3 (D) میلیمتر |
| صفحه لمسی | سفارشی شده |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| ولتاژ | 3.0 ولت |
|---|---|
| ماتریس نقاط | 128*64 نقطه |
| زاویه دید | 160 درجه |
| شماره FPC | 21 پین |
| آی سی درایور | ST7567A |
| رنگ نور پس زمینه | قابل تنظیم |
|---|---|
| ابعاد | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1.1mm T |
| ولتاژ تغذیه | 3.0 ولت |
| نوع نمایشگر | ال سی دی بخش |
| اتصال | سنجاق |
| درخشندگی سطحی | 60 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -40 ~ 85+ |
| Pixel Pitch | 0.13 x 0.13 (mm) |
| جهت مشاهده | همه زاویه های دید |
| شماره پین | 14 پین (قابل سفارشی سازی) |
| Pixel Pitch | 0.23 * 0.23 (میلی متر) |
|---|---|
| منطقه فعال | 14.10 (W) x 28.82 (ساعت) میلی متر |
| تحمل کلی | +/-0.2 میلی متر |
| دامنه اندازه | 1.3 اینچ |
| جهت مشاهده | 160 درجه |