| İsim | 8x2 karakter LCD ekranı |
|---|---|
| Denetleyici | S6B0069 veya eşdeğeri |
| Ekran Rengi | Beyaz |
| Sürüş planı | 1/160 görev, 1/14 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Rengi | Tek Renkli (Siyah Beyaz) |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi | 3,3V(Tipik Değer) |
| Denetleyici Çipi | ST7565R |
| Polarizör tipi | transfektif |
| Arayüz Konektörü | 8080 MCU Arayüzü VEYA 6800 MCU Arayüzü VEYA 4 Hatlı SPI arayüzü |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Arayüz | Seri/paralel arayüz |
| Genel Boyutlar | 58,70×38,50×4,50(FPC uzunluğu hariç) |
| entegre devre | ST7567 |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Karakter sayısı | 16 Karakter X 2 Satır |
| Denetleyici | SED1520 veya eşdeğeri. |
| Nokta | 0.6mm (L)*0.49mm (W) |
| Modül Boyutu | 84.0 (w) ´ 44.0 (h) ´ 9.3 maks (t) |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |
| Arayüz | 8 bit paralel |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| çözünürlük | 128x64 |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Arayüz | LVDS |
|---|---|
| Operasyon sıcaklığı | -20+70 ℃ |
| Kontaktör | Pin, zebra veya fpc |
| Ekran modu | Pozitif veya negatif |
| Ekran Tipi | Çark çarkı |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Gerilim | 3V |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -40 ° C ila 80 ° C |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 70°C |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| Boyutlar | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Görüntüleme Boyutu | 53,0 X 24,6 mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüş açısı | 6:00 |
| FPC Bağlantısı | 10 iğne |