| Adı | Tek renkli LCD Ekranı |
|---|---|
| Sürüş planı | 1/64 İş Düzenlemesi, 1/9 |
| Arka ışık | LED (Sarı-Yeşil) |
| Parlaklık | 250cd/m2 |
| Sürüş Yöntemi | 1/65duty 1/9 önyargı |
| Sürücü IC'si | ST7567 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| çözünürlük | 128x64 piksel |
| FPC numarası | 30pin |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
| Çalışma Kaynağı | 5.0V |
|---|---|
| Sürücü modu | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Arayüz türü | COB+Zebra |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Saklama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| isim | 2.9 inç LCD ekran |
|---|---|
| Renk Derinliği | tek renkli |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ila 60 santigrat derece |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 128x64 |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | Htn, pozitif, transflektif |
| İc | ST7565R |
| Renk | tek renkli |
| Görüntüleme yönü | Saat 12.00 |
| İsim | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Polarzer Modu | transfektif |
| Ekran çözünürlüğü | 160x128 Pexels |
| Kontrast oranı | Modele bağlı olarak değişir |
| Görev | 1/128duty |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -30- 80 Degreee |
| Melek görünümü | Saat 6 |
| Nokta | 160*128 |
| isim | Monokrom LCD ekran modülü |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| depolama sıcaklığı | -30-80'C |
| Nokta Boyutu | 0.55mm (L)*0.4mm (W) |
| görüş alanı | 76 (w)*26 (h) mm |
| Nokta | 0.519mm (L)*0.45mm (W) |
|---|---|
| Denetleyici | SPLC780D1 VEYA EŞDEĞER |
| Renk | beyaz |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ~ 70 ° |
| Bağlayıcı | FPC |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |