| Name | TFT Capacitive Touchscreen |
|---|---|
| Touth | Capacitive |
| Viewing Direction | 12 O’clock |
| Luminace | 350cd/m2 |
| Type | LCD Touch Screen |
| Display Color | 16.7 M |
|---|---|
| Size | 13.3 Inch |
| Active Area | 293.76 X 165.24 (mm) |
| Brightness | 1000 Cd/m² |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Luminance | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Color Depth | 16.7 Million Colors |
| Screentype | LCD TFT |
| Screen Type | TFT |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Optimum Resolution | 800*1280 |
| Input Voltage | 2.8~3.3V |
| View Direction | ALL |
| Commodity | 8 Inch Color Display |
| Name | TFT LCD Touch Screen |
|---|---|
| Active Area | 48.60*64.80mm |
| Brightness | 300nits |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Connectivity | HDMI, VGA |
| Module Size | 50 * 69.2 Mm * 2.4 T |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Touchscreen | No |
| Luminance | 250 Cd/m2 |
| Screen Type | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Name | IPS TFT LCD Display |
|---|---|
| Lcm Outline Dimension | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) Mm |
| Backlight Type | LED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Backlight | 50K Hours |
| Name | 2.4 Inch TFT Touch Screen |
|---|---|
| Screen_Type | TFT LCD |
| Display Scale | 4:3 |
| Resolution | 240x320 Dots |
| Touth | Resistive |
| Name | 3.5 Inch TFT LCD Screen |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Color Gamut | RGB |