| Pins | 50 Pins |
|---|---|
| Module Size | 120.7(L) X 76.3(W) X 2.8(T) Mm |
| Contrast Ratio | 800:1 |
| Interface Types | RGB |
| Connection | Plugging / ZIF |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
|---|---|
| Brightness | 300 Cd/m2(nits) |
| Displaysize | 2.4 Inches |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Interface | SPI (can Be Customized) |
| Luminance | 260 Cd/m2 |
|---|---|
| Pins | 40 Pins |
| Outline Size | 50(W) X 69.2(L) X 2.35(T) Mm |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Size | 2.8 Inch |
| Size | 3.2 Inch |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Driver Ic | HX8369 |
| Fpc Connect | 39 Pins |
| Connectivity | ZIF FPC |
| Touch Points | 2~10 Available |
|---|---|
| Pitch | 0.5mm |
| Surface Hardnes | ≥7H |
| Glass Frosted Hardnes | 1.1mm ITO Glass |
| Outline Dimension | 105.5*66.2*2.95mm |
| Fpc | 40pin |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Backlight Technology | LED |
| Driver Ic | ST7262 |
| Operation Temperature(°C) | -20~70℃ |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Brightness | 250 Cd/m2 |
| Display Mode | Normal White |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Dimensions | 42.72(H)* 60.26(V)* 2.40(D) Mm |
|---|---|
| Resolution | 240*320 |
| Touch Screen | Customized |
| FPC Connect | 18PIN, Soldering Type |
| Backlight | White LED |
| Va Size | 130(W)* 80(H) Mm |
|---|---|
| Drive Method | 1/4 Duty, 1/3 Bias |
| Backlight Type | LED |
| Connectivity | COB+PIN, 35 Numbers |
| Active Area | 36.72(H)* 48.96(V) Mm |
| Interface | Mipi 2lane |
|---|---|
| VA Size | 53.28 Mm * 71.04 Mm |
| Viewing Direction | 9 O'clock |
| Resolution | 480 * 640 Dots |
| Lcd Type | CTP |