| Kołki | 50 PIN-ów |
|---|---|
| Rozmiar modułu | 120,7 (dł.) X 76,3 (szer.) X 2,8 (gł.) mm |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 |
| Typy interfejsów | RGB |
| Połączenie | Wtyczka / ZIF |
| Kąt widzenia | 12:00 |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m2 (nitów) |
| Rozmiar wyświetlacza | 2,4 cala |
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Interfejs | SPI (można dostosować) |
| Jasność | 260 cd/m2 |
|---|---|
| Kołki | 40 Pinów |
| Rozmiar konturu | 50 (szer.) X 69,2 (dł.) X 2,35 (gł.) mm |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Rozmiar | 2,8 cala |
| Rozmiar | 3,2 cala |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do 70°C |
| Kierowca Ic | HX8369 |
| Połączenie FPC | 39 pinów |
| Łączność | ZIF FPC |
| Punkty dotykowe | 2 ~ 10 dostępnych |
|---|---|
| Poziom | 0,5 mm |
| Hardnes powierzchni | ≥7 godzin |
| Szkło matowe hardnes | Glass 1,1 mm |
| Wymiar zarysu | 105,5*66,2*2,95 mm |
| FPC | 40PIN |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| IC kierowcy | ST7262 |
| Temperatura pracy (°C) | -20 ~ 70 ℃ |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Tft |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Tryb wyświetlania | Normalny biały |
| Współczynnik kontrastu | 1000: 1 |
| Wymiary | 42,72 (wys.)* 60,26 (pion.)* 2,40 (gł.) mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Połączenie FPC | 18PIN, typ lutowania |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Wielkość VA | 130(szer.)* 80(wys.) mm |
|---|---|
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | COB+PIN, 35 cyfr |
| Obszar aktywny | 36,72 (h)* 48,96 (v) mm |
| Interfejs | MIPI 2 Pas |
|---|---|
| Wielkość VA | 53,28 mm * 71,04 mm |
| Kierunek oglądania | godzina 9 |
| Rezolucja | 480 * 640 punktów |
| Typ LCD | CTP |